Fitness centrum Krabičková dieta » E-shop s jídlem » Restaurace » OBĚDY CTPARK »

Nejsme jen posilovna

Naším cílem je pomoci Vám uskutečnit Vaše cíle. Ať už budete chtít zhubnout, nabrat svaly, vyrýsovat postavu, naučit se správně cvičit nebo jen udržovat tělo v dobré kondici, pomůžeme.

Po celou dobu se o Vás stará Váš osobní trenér, který Vás naučí jak správně cvičit, jak tělo a jednotlivé svaly fungují, a po celou dobu vás hlídá.

Ať už jste úplný začátečník, pravidelný návštěvník posilovny nebo aktivní vyznavač sacharidových vln, vždy se přizpůsobíme Vašim cílům, kondici a Vašim možnostem.

Přijďte se k nám podívat

Jak probíhá trénink

S trenérem se domluvíte na pravidelných termínech, dle Vašeho času, kdy se bude trenér věnovat pouze Vám a Vaší skupině. V každé skupině cvičí max. 4 lidé, nikdo jiný Vás při cvičení nebude vyrušovat, procházet kolem Vás nebo Vás „okukovat“.

Můžete se i domluvit s kamarádem, kolegou nebo partnerem a chodit cvičit spolu. Dle Vašich časových možností tak budete cvičit s max. 3 dalšími lidmi anebo zcela sami, pokud to termín dovoluje.

Po příchodu se v šatnách převlečete a zahřejete svoje tělo na správnou teplotu v naší kardio zóně, kde se zároveň protáhnete. Poté si Vás vezme Váš trenér a dle trenérem sestaveného cvičebního plánu pro daný den cvičíte — na strojích, s vlastní váhou i s různými pomůckami.

Podívejte se do galerie, jak to u nás vypadá

Po hodině se vracíte zpět do kardio zóny, kde se protáhnete a můžete dále pokračovat v kardio zóně na několika strojích v efektivním spalování tuků, protože jste ideálně rozehřátí ze samotného cvičení. Zde můžete zůstat a „pálit“ jak dlouho budete chtít :-)

Proč cvičit s námi

Jsme soukromé fitness, které není pro veřejnost běžně přístupné. Každý klient má naplánované své tréninky, při kterých Vaši skupinu nikdo další neruší.

Jsme profesionální trenéři, jsme přátelští, a na nic si nehrajeme. Zcela určitě se u nás budete cítit skvěle, a to jak před cvičením, tak i po něm. Dobře, po cvičení nás budete možná proklínat, ale jen chvilku :-)

Sídlíme v centru Brna, kousek od Hlavního nádraží MHD a kousek od Vaňkovky. Máme soukromé parkoviště přímo ve vnitrobloku budovy. Ať už se k nám tedy dopravíte jakkoliv, máte to kousek a v pohodě u nás i zdarma zaparkujete.

Naše ceny jsou smyslupné a férové. Cca 270 Kč za hodinu den, rozvoz 8:00-10:

Navíc Vám i poradíme s jídelníčkem, kdykoliv s námi můžete konkultovat Vaše stravování, co jíst, kdy, v jakém množství, a co ideální naopak není. Rádi vyvrátíme zažité mýty nebo naopak potvrdíme fakta.

Přijďte se k nám podívat

Přijďte se pobavit, jak vám můžeme pomoci změnit život :-)
Zavolejte nám na +420 777 011 279